EKİBİMİZ

GENEL KOORDİNATÖR

hidayet

Hidayet ŞİMŞEK

1979 Isparta Şarkikaraağaç doğumludur. HASVET'in kurucu ortaklarındandır. 2000 yılı Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. HASVET'in Genel Koordinatörüdür.


MEDİKAL DEPARTMAN

ayça

Ayça SAĞ

1991 Ankara doğumludur. 2014 yılı Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. HASVET'te Datavet Proje Koordinatörü ve Yönetici Asistani olarak görev yapmaktadır.

Hadi Ali̇hossei̇ni̇

Hadi ALİHOSSEİNİ

1977 İran, Tebriz doğumludur. 2002 yılı Orumiyeh Azad Üniversitesinde Veteriner Hekimliği Fakültesi mezunudur. HASVET’te Görüntüleme Ekipmanları Satış ve Eğitim Programları Direktörü olarak görev yapmaktadır.DIŞ TİCARET DEPARTMANI
mert

Mert BİLGİ

1980 Ankara doğumludur.
2007 yılı Başkent Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunudur. HASVET'te Dış Ticaret Müdürü olarak görev yapmaktadır.


SATIŞ EKİBİ

mguc

Murat GÜÇ

1986 Trabzon doğumludur. 2010 yılı Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. HASVET'te Satış Müdürü olarak görev yapmaktadır.

gokhan

Gökhan YAKIŞ

1984 Kütahya doğumludur. 2009 yılı Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. HASVET'te iş geliştirme uzmanı olarak görev yapmaktadır.

koçak

Mehmet KOÇAK

1987 yılı Isparta Şarkikaraağaç doğumludur. 2004 yılında Şarkikaraağaç Veteriner Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun olmuştur. HASVET'te Medikal alanda görev yapmaktadır.


MUHASEBE DEPARTMANI
cem

Cem ÇORBACI

1975 Karabük doğumludur. 1999 yılı Anadolu Üniversitesi Turizm Ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunudur. HASVET'te Finans Müdürü olarak görev yapmaktadır.

serpil h

Serpil ALKAN

1978 Antalya doğumludur.Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde eğitimini sürdürmektedir.HASVET'te Finans Asistanı olarak görev yapmaktadır.

ayşe

Ayşe ÇELİK

1981 Kars Kağızman doğumludur. 1999 yılı Antalya Hızır Reis Ticaret Meslek Lisesi Mezunudur. HASVET'te Muhasebe Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.TEKNİK SERVİS
tezcan

Mehmet TEZCAN

1970 Isparta doğumludur. Elektronik Bölümü ve İktisat Fakültesi mezunudur. HASVET'te Teknik Servis Müdürü olarak görev yapmaktadır.

183649

Yasin TEZCAN

1989 İstanbul doğumludur.Endüstriyel Elektronik bölümü ve İşletme Fakültesi mezunudur.HASVET'te İstanbul Teknik Servis departmanında görev yapmaktadır.

Can Gençtürk

Can GENÇTÜRK

1984 Ankara doğumludur. Elektrik bölümü ve İşletme Fakültesi mezunudur. HASVET’te Ankara teknik servis departmanında görev yapmaktadır.


kemal

Kemal İĞNELİ

1991 Antalya Kumluca doğumludur. Akdeniz üniversitesi biyomedikal cihaz teknolojileri bölümü mezunudur. HASVET'te teknik servis departmanında görev yapmaktadır.

meltem

Meltem İLHAN

1992 Antalya Alanya doğumludur. Akdeniz Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojileri bölümü mezunudur. HASVET'te teknik servis departmanında görev yapmaktadır.


DEPO & SEVKİYAT
Bayram

Bayram ÇETİNKAYA

1983 Isparta Şarkikaraağaç doğumludur. HASVET'te Depo & Sevkiyat Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

önder

Önder KARAMAN

1990 Antalya Elmalı doğumludur. HASVET'te Depo & Sevkiyat Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.


MUTFAK

sariye

Sariye SEZEN

1967 Konya Beyşehir doğumludur. HASVET'te aşçı olarak görev yapmaktadır.

Hasvet - kampanyalar-spotHasvet - haber-ve-duyurular-spotHasvet - markalarmz-spotHasvet - e-blten-spotHasvet - insan-kaynaklar-spot

Sarvon Web Tasarım