DUYURU ve HABERLER

Kedi ve Köpeklerde Uygulamalı Kırık Cerrahisi Semineri

Hasvet Medikal ve Safir Cerrahi Aletler sponsorluğunda VETSEM tarafından düzenlenen "Kedi ve Köpeklerde Kırık Cerrahisi" semineri, 17 Aralık 2017 tarihinde Ankara'da düzenlenmiştir.

1. Uluslararası Türkiye Veteriner İç Hastalıkları Kongresi

1. Uluslararası Türkiye Veteriner İç Hastalıkları Kongresi Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi önderliğinde 10-13 Ekim 2017 tarihinde Club Hotel Sera Antalya’da düzenlenmiştir.

Kedi ve Köpeklerde Tüm Yönleriyle Endokrinoloji Sempozyumu

KLİVET tarafından "Kedi ve Köpeklerde Tüm Yönleriyle Endokrinoloji'' konulu sempozyum 2-5 Ekim 2017 tarihinde Ürgüp'teki Perissia Hotel'de düzenlenmiştir.

Göz Sağlığı ve Cerrahisi Eğitimi

İlk 50 Seminerleri kapsamında, Hasvet Medikal ve Safir Cerrahi Aletler sponsorluğunda 01/10/2017 tarihinde Göz Sağlığı ve Cerrahisi Eğitimi düzenlenmiştir.

GKGM, 18/06/2017 tarihinde Lisans Belgesi ile ilgili olarak yeni bir düzenleme yapmıştır.

Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü 2281192 sayı ve 18/09/2017 tarihli yazısı ile veteriner muayenehane ve polikliniklerde röntgen cihazı kullanımında yeni bir düzenleme yapmıştır.

4.VOTDER

4.VOTDER kongresi zengin bir kurs programı ile start aldı. birçok konuda hekimlerin gereksinimlerine uygun, beceri kazandırma kursları seçilmesine özen gösterildi.

Hasvet - kampanyalar-spotHasvet - haber-ve-duyurular-spotHasvet - markalarmz-spotHasvet - e-blten-spotHasvet - insan-kaynaklar-spot

Sarvon Web Tasarım