Teknik Servis Formu

Tarih: 18.1.2021

MÜŞTERİ BİLGİLERİ ARIZALI CİHAZ BİLGİLERİ

Cihazla birlikte gönderilen cihaza ait donanım ve sarf malzemeler: (Cihaz, Prob, Çanta, Batarya, Şarj aleti, Pc, Klavye, Hortum seti vb. aşağıdaki satırlarda belirtiniz.)

CİHAZ GÖNDERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
  • İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliği ve diğer ilgili mevzuat gereğince; insan sağlığı ve çevre açısından tehlike oluşmasını engellemek amacıyla, teknik servis talep edilen cihazlar mutlaka temizlenerek ve dezenfekte edilerek gönderilmeli veya teslim edilmelidir. (cihazınız gerekli temizliği yapılmadığı durumda teknik servis tarafından iade edilebileceğini bilmenizi isteriz.)
  • Teknik servise gönderilen cihazların orjinal ambalajları ile gönderimi ve gönderim işlemi için cihazların dayanıklı kutu köpük, izalasyon malzemeleri ile ambalajlanması, aksi durumda cihazda oluşan hasarların müşteri tarafından karşılanacağı konusuna dikkat edilmesi.
  • Cihazınızın onarım bedeli teknik servis tarafından yapılan inceleme sonucu kesinlik kazanacak olup, kullanıcı tarafından bildirilen arıza sonucu tlf ile veya farklı şekilde bildirilen ücret tahmini arıza tespiti ve onarım bedelidir.
  • Garanti kapsamında ki cihazlarınızın mutlaka ARAS  kargo ile “hasvet teknik servis” ibaresi ile gönderimini sağlayınız. Farklı kargo ile gönderilen cihazların gönderim ücreti tarafınızdan ödendiği takdirde teknik servise kabul edilecektir. Garanti kapsamı dışındaki cihazların gönderim bedeli kullanıcıya aittir.
  • Teknik serviste onarımı tamamlanan veya müşteri tarafından onaylanmayan cihazların teknik serviste onarım sonrası bekleme süresi 90(doksan) gün olup, bu süre sonrası sorumluluk firmamıza ait değildir.
  • Servis hizmetinin verilebilmesi için yukarıdaki formun işaretli kısımlarının eksiksiz olarak doldurulması ve imzalanarak cihaz ile beraber gönderilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan formlar kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Tamir veya yedek parça fatura bedellerinin ibraz tarihinden itibaren 15 gün içinde ödenmesi gerekir. Onarım bedeli ödenmeden onarımı tamamlanan cihazlar tarafınıza gönderilmeyecektir.
  • Bu formu doldurduğunuz takdirde formda belirtilen konular tarafınızdan kabul edilmiş olacaktır.