FUJI DRI-CHEM NX500i OTOMATİK KLİNİK BİYOKİMYA ANALİZ CİHAZI

NX-500Fujifilm'in FUJI DRI-CHEM NX500i cihazı çoklu klinik biyokimya testleri yapabilen bir biyokimya analiz cihazıdır. Kendi içerisinde otomatik pipetleme sistemi mevcuttur, slaytlardaki reaktiflerin hazırlanmasında; kalibrasyona veya suya ihtiyaç duymaz ve bakımı kolaydır. Yeni FUJI DRI-CHEM NX500i ile üç kolay adımda sonuçları elde edebilirsiniz. Hızlı, kolay kullanımı ve küçük tasarımı ile “gerçek zamanlı ve sınırsız” klinik biyokimya uygulamalarını mümkün kılar.

Dokunmatik Ekranla Kolay Kullanım

5,7 inç VGA, 640x480. Qverty dokunmatik klavye. Kullanıcının tercihine göre temel mod / ileri mod seçenekleri mevcuttur.
Temel mod: Sadece tek bir numune için kullanım prosedürlerini gösterir.
İleri mod: Bir numune için kullanım prosedürlerini ve önceki ölçümü yapılan numunelerin ölçüm sonuçlarını gösterir.

FUJIFILM-DRI-CHEM-NX-500

Test Başına Sadece 10 uL

Her test için sadece 10 uL'lik bir örnek yeterlidir. ISE (Na, K, Cl) için ise 50 uL/3 test gerekmektedir. Cihazın manuel mod özelliği de bulunmaktadır.

Otomatik Dilusyon

Epey zaman harcatan bir süreç olan dilusyon bile FUJI DRI-CHEM'de otomatik olarak yapılmaktadır. Sadece dilusyon oranını ayarlayın ve START'a basın. Dilusyon testi diğer testlerle paralel olarak, bir test ayrımı gerekmeksizin yapılabilir.

Broşürü indirmek için tıklayınız.

NX2

Hasvet - kampanyalar-spotHasvet - haber-ve-duyurular-spotHasvet - markalarmz-spotHasvet - e-blten-spotHasvet - insan-kaynaklar-spot

Sarvon Web Tasarım