HAKKIMIZDA

Hasvet Veteriner Hizmetleri Tarım ve Hayvancılık Ltd. Şti. Isparta/Şarkikaraağaç’ta kuruldu.

1996

Hasvet 8 veteriner hekimle veteriner hekimlerin Türkiye’de ilk olarak birleştiği polikliniklerden biri oldu.

2004

Damızlık hayvan teminine başladı.

2005

Medikal cihaz ithalatına başladı.

2007

Hasvet Medikal Danışmanlık Yazılım Ltd. Şti. Veteriner Hekim Hidayet ŞİMŞEK tarafından medikal cihaz ithalatı ve satışı amacıyla kuruldu.

2009

Hasvet ve Düvebank markalarına tescil alındı.

2010

Hasvet Medikal Danışmanlık Yazılım Ltd. Şti. Antalya, İstanbul, İzmir ve Ankara yapılanmasını tamamladı.

2010

Hasvet Medikal Danışmanlık Yazılım Ltd. Şti. merkezini Antalya’ya taşıdı.

2011

Hasvet Medikal Danışmanlık Yazılım Ltd. Şti. bünyesinde yazılım birimi oluşturuldu.

2012

E-vet Yazılım Şirketi kuruldu. E-vet Veteriner Yazılımı geliştirildi.

2013

Medyavet ajanslık hizmetleri, Hasvet Medikal bünyesinde hizmet vermeye başladı.

2014

Evet Yazılım merkezini Akdeniz Üniversitesi Teknokent ARGE Binasına taşıyarak pet klinik, poliklinik ve hastaneler için 4 dilde yazılmış Evet Pro Programını hazırladı.

2014

Cerrahi alet imalatına yönelik SAFİR CERRAHİ ALETLER kuruldu. Veteriner hekimler için bilgi kaynağı olarak tasarlanan DATAVET geliştirildi. Android ve IOS marketlere yüklendi.

2015

Evet Smart Pet ve Evet Smart Bovine uygulamaları geliştirildi. Tüm uygulamaların mobil aplikasyonları geliştirildi. 5 yıldır geliştirilen Maestro CRM uygulaması şirket içinde kullanılmaya başlandı.

2016

Datavet uygulaması Süreç İnovasyonu alanında İnovasyon ödülüne layık görülerek, Kalkınma Bakanı Sn. Lütfi ELVAN tarafından ödül aldı. Hasvet Medikal onbininci ürününün kurulumunu gerçekleştirdi. Yurtdışında iki büyük hayvan hastanesi kurulumu projesini gerçekleştirdi.

2017

Türkiye'de ilk defa satışa sunulan CT-DR-Floroskopi Platformu Vimago’nun Vet House Pet Sağlık Merkezi (Vet. Hek. Edip KOCAMAN) ve Animalia Hayvan Hastanesi’ne (Vet. Hek. İlhan GÖKGÖL) kurulumları aynı anda gerçekleştirildi.

2018

E-vet Yazılım 500. klinik kurulumunu ve Hayvan Hastanesi Otomasyon Sistemi 12. veteriner fakültesi kurulumunu tamamladı. E-vet Barınak Yazılımı’nın ilk kurulumu gerçekleştirildi.

2018

Bugün;  Hasvet Medikal Danışmanlık Yazılım Ltd. Şti. Veteriner Hekim Hidayet ŞİMŞEK ve 8 veteriner hekimle beraber 34 kişilik kadrosuyla, Türkiye’nin en donanımlı veteriner medikal şirketi olarak 5 ildeki ofis ve teknik servisleri ile ülke geneline hizmet vermektedir. 6000’i aşan referansıyla (Veteriner hekim, klinik, poliklinik, üniversite, hastane, TJK, damızlık hayvan birliği, süt birliği, çiftlik ve işletme), Fujifilm, Sonosite, Mindray, Epoc, Dr. Fritz, BCF, Welld gibi sektörün lider firmalarına ait distribütörlükleriyle, tüm ürünlerine verdiği eğitim desteği, 2 yıl garanti, 10 yıl teknik servis garantisiyle veteriner medikal sektörünün ana rengi olmaya devam etmektedir.