MINDRAY Z6 VET RENKLİ DOPPLER ULTRASON VETERİNER CİHAZI

Z6Vet

Başarıdan mükemmeliyete..
Z6 taşınabilir renkli doppler ultrason sistemi hem geleneksel renkli ultrason sistemlerinin özellik değerlerini isteyen hem de bütçe sıkıntısı yaşamadan bu teknolojiye ulaşmak isteyenler için dengeli bir secimdir. Ultrason geliştirme alanında her zaman olduğu gibi öne çıkan tasarım ve başarılarıyla, z6 sistemi size muhteşem bir görüntü kalitesi ve işlevsellik sunar.

Tam donanımlı görüntüleme teknolojisi
iBeam, iClear, Phase Shift THI vb. gibi tam donanımlı görüntüleme teknolojileri ile z6, çeşitli klinik uygulamalardan faydalanarak hasta bakımının kalitesini geliştirme konusunda size teşhislerde daha büyük bir özgüven getirir.

Kapsamlı klinik uygulamaları
farklı klinik uygulamalarda esnekliğinizi geliştirmek adına z6 hafif ve dayanıklı, her klinik ortamda uygulamaya konmaya hazır, son tasarım problar sunar.

Önemli kolaylıkları
Mindray'in klasik ergonomik tasarımını bir adim ileri taşımak için z6 yeni şık tasarımıyla, küçük ebadıyla ve hafifliğiyle her zaman her yerde kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Mükemmel iş akışı
Kullanıcı-tanımlı güçlü on ayarlarıyla, otomatik görüntü optimizasyon ve hasta bilgi yönetimi sistemiyle z6 size anlaşılabilir ve akıllı bir prosedür sunar. Buna ek olarak Z6 teşhis doğruluğunda herhangi bir hataya yer vermeyerek iş akışını müthiş ölçüde artıran onboard bildirim ve DICOM 3.0 sağlar.

Broşürü indirmek için tıklayınız.Hasvet - kampanyalar-spotHasvet - haber-ve-duyurular-spotHasvet - markalarmz-spotHasvet - e-blten-spotHasvet - insan-kaynaklar-spot

Sarvon Web Tasarım