FUJIFILM SONOSITE M-TURBO DOPPLER

FUJIFILM SONOSITE M-TURBO DOPPLER

Genel merkezi ve tüm üretimi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan SonoSite, 100’den fazla ülkeyi kapsayan küresel dağıtım ağına sahiptir. Ultrasonografi cihazları tasarımında uzmanlaşan ve taşınabilir cihazlarla görüntüleme konusunda kendisini geliştiren SonoSite, aynı zamanda ultra yüksek frekans ultrasonografi görüntüleme teknolojisinde de sektör lideridir. SonoSite markası 2012 yılından beri Fujifilm çatısı altında faaliyet göstermektedir.

 

Şaşırtıcı görüntüleme kalitesi ile M-Turbo hastalarınız için size daha fazla detay sunmaktadır.

Abdominal, sinir, vasküler, kardiyak, venöz, damar yolu, pelvik, süperfisyal görüntüleme gibi hem çok yönlü hem de yüksek çözünürlüklü görüntüleme yapılabilmektedir.

M-Turbo keskin kontrast rezolüsyonu ve belirgin doku hatları ile üstün görüntüleme kalitesi sunmaktadır. Sunduğu detaylar ile strüktür, damar ve patoloji farklılıklarını ayırt etme yeteneğinizi geliştirir.

THI, 2D, M mod gibi görüntüleme tekniklerini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Color Power Doppler (CPD) & Color Doppler Görüntüleme ile tespit edilebilir kan akımının varlığını hız ve yön olarak gösterdiği gibi Color, Color Suppress, Flow Sensitivity, PRF Scale, Wall Filter gibi tarama opsiyonlarını da içermektedir.

Pulsed Wave Doppler ve Continuous Wave Doppler teknikleri ile anormal kan akımının maksimal hızı, niceleği, yönü ve lokalizasyonunu tam olarak belirlenebilmektedir.

 

 

Broşür için lütfen tıklayınız.