VETARIO YOĞUN BAKIM KAFESİ / ÜNİTESİ

vetario vetario_l

S50 modelinin yeni medikal ('M') serisi T50M yoğun bakım ünitesi, veteriner uygulamalara daha uygun ve daha esnek özellikleri ile ön plana çıkıyor:
· Oksijen uyumluluğu: M serisinde oksijen konnektörü bulunmaktadır ve iyileşmeye yardımcı olması için yüksek oksijen konsantrasyonu ile güvenli bir şekilde çalıştırılabilir.
· Nebulizatör pompasına bağlı olan ilaç haznesi sayesinde hastaya ilaç uygulanabilir.
· Yoğun bakım ünitesinin iç kısmını güvenli bir şekilde aydınlatan, açıp kapanabilen kabin içi ışık ile hasta gözlemi kolay bir şekilde yapılabilir.
· Kontrol sistemi ile, kullanıcı tarafından belirlenmiş limitlerin dışında kalan ısı değişikliklerinde cihaz işitsel ve görsel uyarı verir. Güç kesintisi olması durumunda yine alarm devreye girer, elektrik geri geldiğinde, güç kesintisi esnasında kontrolün kaybedilmiş olduğu uyarısı verir.
· Dijital ekran ünite içerisindeki sıcaklığın yanı sıra nem seviyesini de gösterir. Opsiyonel EX Nem Pompası ile gerek olması halinde tam otomatik nem kontrolü sağlanabilir.
Nebülizatör ampulü ve bağlantı boruları standart olarak cihazla birlikte gelmektedir.

Broşürü indirmek için tıklayınız.

vetario_2

Ürün Kurulumu Videosu

İngiliz Standartları Enstitüsü (BSI) Tarafından Güvenlik Testleri Yapılmıştır
Oksijen seviyesinin artması hastaların terapisinde oldukça yararlı olabilmekle birlikte öte yandan yanma tehlikesini de beraberinde getirmektedir. Diğer bir deyişle yoğun bakım ünitelerindeki yüksek oksijen seviyesi, normal atmosferdekine oranla alev alıp tutuşmaya çok daha fazla müsaittir. Vetario T50M bu riskleri kontrol edecek şekilde tasarlanmış olup, buna ek olarak İngiliz Standartları Enstitüsü (BSI) tarafından, hayvan ve medikal yoğun bakım ünite standartları çerçevesinde ürün güvenliği açısından bağımsız olarak test edilmiştir.

Biomaster antimikrobiyal katkı maddeleri ile korunmaktadır
Yoğun bakım ünitelerinde hijyen, hayati derecede öneme sahiptir, enfeksiyon ve kontaminasyon riskini azaltmak için tüm Vetario yoğun bakım ünitelerinde üretim esnasında küvözlere Biomaster Antimikrobiyal Koruma uygulanır. Biomaster Koruma kendi plastiği içerisinde yer alır, bu koruma sayesinde zararlı bakterilerin üremesi önlenerek hızlı iyileşme için en iyi ortam sağlanır. Bakteri üremesini %99.99'a kadar hızlı bir şekilde azalttığı kanıtlanan Biomaster Koruma, MRSA (Metisilin Dirençli S.aureus), E.coli, Kampilobakter, Lejyonella, Salmonella ve daha bir çok zararlı bakteri türünün yol açtığı enfeksiyon risklerini azaltmada etkili bir rol üstlenmektedir.

Ürün Kullanım Videosu

Özellikleri:
· Dijital ısı kontrolü
· °C veya °F birim görüntüleme seçeneği
· Nem için su kabı
· Dijital Nem ekranı
· EX Nem pompası seçeneği (Opsiyonel)
· Isı alarmı
· İkinci termostat
· Nebülizatör takılabilir
· Oksijen uyumlu
· Düz, temizlemesi kolay iç kısım
· Hayvanların çiğneyebileceği hassas bir kısım yok
· Hafif fan ventilasyonu ile pozitif basınç
· Zararlı bakteri ve mantarları uzak tutmak için iki aşamalı filtre
· Harici üst haznesi ile nemi artırmak için su rezervuarı
· Dirençli, belirgin, güvenlik mandallı menteşeli kapı
· 2 yıl garanti
· Ortalama yükseklik (mm) 560
· Ortalama genişlik (mm) 690
· Ortalama derinlik (mm) 490
· Zemin ölçüsü (mm) 600 x 400
· Etkin hacim (litre) 100
· Güç tüketimi (Watt) Max 160, Standart 95
· Güç kaynağı 230v, 50Hz
· Ağırlık (Kg) 9.2

Hasvet - kampanyalar-spotHasvet - haber-ve-duyurular-spotHasvet - markalarmz-spotHasvet - e-blten-spotHasvet - insan-kaynaklar-spot

Sarvon Web Tasarım