Veteriner Amaçlı iPhone® EKG ve Kalp Monitörü

İphone Ekg 06Veteriner Amaçlı iPhone® EKG ve kalp monitörü iPhone 4/4S/5'inize bir kılıf gibi takılacak şekilde tasarlanmış olup AliveECG Vet uygulaması ile kablosuz olarak iletişim sağlamaktadır. AliveECG Vet app'ı Apple App Store'dan indirmek için tıklayın ve ücretsiz olarak indirin. EKG monitörü ile bağlantısı kurulduğu zaman iPhone'unuzu, 4/4S/5 modellerinde güç, görüntüleme ve iletişim kapasitesini artıran klinik anlamda kaliteli ve tek başına kullanılabilen bir EKG kaydediciye dönüştürür.

İphone Ekg 02 İphone Ekg 03 İphone Ekg 01

İphone Ekg 04Özellikleri:

  • Kullanımı kolay: Daha fazla hastayı takip edin, çoğu hayvanda stresi engeller ve traşlama gerektirmez
  • Güçlü: 4/4S/5 modellerinde güç, görüntüleme ve iletişim kapasitesini artıran klinik anlamda kaliteli ve tek başına kullanılabilen bir EKG kaydedici
  • Kullanışlı: Preparatif ve diagnostik çalışmalara ek olarak, birçok hayvan türünü hastalık & sağlık muayeneleri esnasında daha çabuk ve kolay bir şekilde görüntüleyin.
  • Değerli: Verdiğiniz paranın karşılığını kat be kat alırsınız.
  • Taşınabilir: Sizin kadar hareketli bir EKG cihazı
  • Hassas: Güncel veteriner çalışmaları geleneksel cihazlara kıyasla kalp atım hızı ve ritminde hassasiyetle ölçüm yaptığını göstermektedir
  • Erişilebilir: EKG'leri notlar ve hasta bilgileriyle birlikte cihazda veya internette güvenli bir şekilde depolayabilir, analiz işlemlerini gerçekleştirebilir, paylaşabilir ve yazdırabilirsiniz.

Broşürü indirmek için tıklayınız.

Veteriner Amaçlı iPhone® EKG ve Kalp Monitörü Nasıl Kullanılır:İphone Ekg 08

1- CİHAZ

Veteriner Amaçlı Kalp Monitörü:

iPhone 4/4S/5'inize bir kılıf gibi takılacak şekilde tasarlanmış olup telefonunuzdaki uygulama ile kablosuz olarak iletişim sağlar. iPhone'unuz ve Kalp Monitörü arasında herhangi bir eşleşme yapmaya gerek yoktur.

2- UYGULAMA

AliveECG Vet:

AliveECG Vet uygulaması Apple App Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamaya girip bir kullanıcı hesabı oluşturduktan sonra EKG verilerini kaydetmeye hazırsınız. Uygulamayı kullanmaya başlamak bu kadar kolay.

3- İNTERNET

AliveCorVet.com

AliveCorVet.com size yüklemiş olduğunuz tüm EKG 'lere istediğiniz zaman, istediğiniz yerde güvenli bir şekilde internet üzerinden erişebilmenize olanak tanır. Veteriner Kalp Monitörü ve AliveECG Vet uygulamasına sahip olur olmaz size özel EKG bağlantı merkezine erişebilmenizi sağlayacak kullanıcı hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bağlantı merkeziniz aracılığıyla EKG sonuçlarınızı analiz edebilir, yazdırabilir ve paylaşabilirsiniz. Müşterilerden aldığımız geri bildirimlere bağlı olarak online hizmetlerimiz genişlemeye devam edecektir.

Hasvet - kampanyalar-spotHasvet - haber-ve-duyurular-spotHasvet - markalarmz-spotHasvet - e-blten-spotHasvet - insan-kaynaklar-spot

Sarvon Web Tasarım