13. KHVHD ULUSLARARASI SÜREKLİ EĞİTİM KONGRESİ

13. KHVHD ULUSLARARASI SÜREKLİ EĞİTİM KONGRESİ

KHVHD Sürekli Eğitim Kongresi'nde Hasvet Medikal olarak geçtiğimiz kongrelerdeki geleneğimizi bozmayarak yeni projelerimizin lansmanını yaptık. 
Bunlardan ilki Veteriner Hekimlerimizin sosyal medya platformlarından ve kullanmakta oldukları E-vet yazılım sistemlerinden de erişebileceği Prof. Dr. Sn. Nilüfer AYTUĞ ile Veteriner Klinik Laboratuvar Yorumlama Platformu oldu. Bu platformda hekimlerimiz hastalarının laboratuvar sonuçlarını incelerken Prof. Dr. Sn. Nilüfer AYTUĞ’un her parametre hakkında önemli bilgileri vurguladığı videolarını izleyebilecek, vaka paylaşımları yapabilecek.
İkincisi ise kongre süresince İstanbul’da Vethouse Pet Sağlık Merkezi ve Animalia Hayvan Hastanesi’nde aynı anda kurulumları tamamlanan, Türkiye’de bir ilk, veteriner hekimliğine özel VIMAGO™ Yüksek Çözünürlüklü 3D Volümetrik Görüntüleme Sistemleri oldu. 
Artık gelenekselleşen KHVHD sürekli eğitim kongrelerinin heyecanı tüm sektörde hissedilirken bizim içinde stand dekorasyonumuzdan, sergileyeceğimiz ürünlere kadar, hazırladığımız kampanyaların karşılık bulmasıyla ayrı bir heyecan demektir. Hekimlerimiz her eğitimde olduğu gibi bu kongrede de standımızda Fujifilm CR sistem, Fujifilm D-evo DR sistem, Mindray ve Fujifilm Doppler ultrasonografi cihazları, anestezi, endoskopi, hemogram, biyokimya cihazları ile diğer medikal cihazları inceleme ve kullanma fırsatı buldu. 
Bizleri kongrede hekimlerimizle buluşturan, desteklerini esirgemeyen Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği Yönetimi ve Kongre Düzenleme Kurulu'na, Kongre Onursal Başkanı Prof. Dr. Sn. Nilüfer AYTUĞ’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.