AFET.VET YAYINDA

AFET.VET YAYINDA

 

Afet.vet, veteriner hekimlerin afet ve olağanüstü ihtiyaç durumlarında dayanışma ve koordinasyon sağlanması için oluşturulmuş olan, TÜRK VETERİNER HEKİMLER BİRLiĞi'ne ait bir platformdur.

Afet.vet, afet durumlarında ihtiyaç alanları ve ihtiyaç sahiplerine destek sağlayabilecek meslektaşlarımız arasında hızlı ve koordineli iletişim sağlayabilen; doğru ihtiyacı doğru zamanda doğru yerle buluşturabilen bir platformdur.

Afet.vet ile afet bölgelerine destek sağlamak isteyen veteriner hekimler sağlayabilecekleri imkanları sistem üzerinde işaretleyecekler, destek talebinde bulunan hekimler adres ve malzeme listesini sisteme kayıt edecekler. Bölge için TVHB tarafından görevlendirmesi onaylanan hekimler yola çıkış bilgileri ve güzergahlarını Afet.vet üzerinden paylaşacak, talepler arasıda koordinasyon sağlanacaktır.

Güncel durum ekranında destek ihtiyaçlarının çözüm durumu şeffaf bir şekilde paylaşılacaktır. İlerleyen süreçte afetzede meslektaşlarımız ve öğrenciler için yardımlaşma imkanı sunan geliştirmeler platform üzerinde yapılmaya devam edecektir.

 

Afet.vet erişimi için lütfen tıklayınız.