CLK PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.`NİN SATIN ALINMASI

CLK PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.`NİN SATIN ALINMASI

Yeryüzünde kurulabilecek en temiz hayaller ile kuruldu HASVET…
Çıkış noktamız; GÜVEN'di.

Bugüne kadar medikal, yazılım ve cerrahi alanlarında Veteriner Hekimlerimizin yanında olarak mesleki gelişimlerine katkıda bulunduk.

Vizyonumuz, HASTA ODAKLI yaklaşım sergileyerek yaşayan bir EKOSİSTEM oluşturmak ve ülkemiz hayvancılığını dünyada lider konuma getirmektir.

Bugün itibari ile yeni bir heyecanla ekosistemin bir diğer parçası olarak gördüğümüz HAYVAN SAĞLIĞI İLAÇ SEKTÖRÜ’nde de aynı vizyon ile ilerleyerek sektörümüze hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bu hizmeti meslek büyüğümüz merhum Veteriner Hekim İsmet ÇELİK tarafından 2008 yılında ÇELİKLER İLAÇ olarak kurulan, 2016 yılında GMP sertifikasına sahip fabrikasıyla bugüne taşıdığı CLK PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ’yi satın aldığımızı duyurarak başlatıyoruz.

CLK PHARMA, 7.200 m2 fabrika arazisi, 3.800 m2 üretim alanı ile hayvan sağlığı ilaç sektörünün Türkiye’deki sayılı üretim tesislerindendir. Hayvan sağlığı sektöründeki ilaç ihtiyacının büyük kısmını karşılayan 30 ilaç ruhsatı ile başlayacak yolculuğumuzu meslektaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeye hazır bir altyapıya sahiptir.

Sektörümüz adına önemli olan bu gelişmeyi, bugüne kadar yanımızda olarak bize desteklerini esirgemeyen tüm meslektaşlarımız, sektör paydaşlarımız ve iş ortaklarımızla paylaşıyor olmaktan gurur duyuyoruz.                                                                                                                                                                                  Hidayet ŞİMŞEK 
                                                                                                                                                                    Hasvet A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı