Fİ PETFOOD TESİS AÇILIŞI

Fİ PETFOOD TESİS AÇILIŞI

 

Veteriner hekimleri mesleki anlamda geliştirme ve ülkemizde sürdürülen hayvancılığı dünyada lider duruma getirme vizyonu ve hasta odaklı yaklaşım ile medikal, cerrahi alet, ilaç, yazılım ve endüstriyel ekipman gibi birçok farklı alanda faaliyette bulunduk. Yenilikçi fikirler ve güçlü takım ruhu ile çıktığımız bu yolda, hayvan sağlığı sektörünü geliştirmek için ayrılmaz ve tamamlayıcı halkalarla donatılmış Hasvet Ekosistemini oluşturduk. Ülkemiz adına büyük bir öneme sahip olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ülkemiz adına pet mama sektöründe önemli bir iş birliğine imza attık.

Ekosistemimize son halka olarak eklenen Fi Petfood; el değmeden hijyenik üretim, üstün içeriklerle oluşturulmuş besin formülasyonu, kaliteli hammadde temini ve alanında uzman üretim personeli ile pet mama sektörünün ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyele sahiptir. Avrupa standartlarının üzerinde teknoloji ile donatılmış Fi Petfood, yönetim kurulu veteriner hekimlerden oluşan şirketimizin evcil hayvan maması üretimini gerçekleştirdiği ilk tesis olma özelliğini de taşımaktadır.

Saatte 10 ton mama üretme kapasitesine sahip olan tesis bünyesinde gerek reçeteli gerekse gündelik tüketime uygun mama çeşitlerimiz bulunmaktadır. Gücünü altın orandan alan Fi Petfood, can dostlarımıza hem lezzetli hem de güvenilir mama alternatifleri sunmaktadır.

 

Fi Petfood açılış videomuz için lütfen tıklayınız.