HASVET RATEM-RADYOLOJİ TANI VE EĞİTİM MERKEZİ

HASVET RATEM-RADYOLOJİ TANI VE EĞİTİM MERKEZİ

 

Hasvet Ratem-Radyoloji Tanı ve Eğitim Merkezi sadece veteriner hekimlere hizmet verecek olan Fujifilm-Hitachi markasının ülkemizin ve dünyanın en kaliteli beşeri hastanelerinde ve görüntüleme merkezlerinde bulunan MR ve CT cihazına, litotripsi, hemodiyafiltrasyon, ileri düzey ultrasonografi ve endoskopi cihazlarına, ileride ihtiyaç duyabileceğimiz tüm gelişmiş cihaz parkuruna ve bunlarla ilgili eğitimlere, çözüm aradığınız tüm vakaların sadece sonuçlarını aldığınız değil, aynı zamanda sizlerle beraber alan uzmanı hocalarımız tarafından muayene edildiği, yorumlandığı ve konsülte edildiği birçok yenilikçi ihtiyaçları karşılayan bir merkezdir.

Hasvet Ratem-Radyoloji Tanı ve Eğitim merkezi, sadece veteriner hekim referansı ile gelen hastalara veteriner hekimler adına MR, Tomografi, Litotripsi işlemi, hemodiyafiltrasyon ve birçok yenilikçi ihtiyaçları karşılayan bir merkezdir.

Ultrasonografi alanında uzman Dr. Halil MAHZUNLAR, Hasvet Ratem-Radyoloji Tanı ve Eğitim Merkezinde "sadece veteriner klinikleri ve hastanelerinden" sevk edilen hastaları kabul etmektedir.

 

Video için lütfen tıklayınız.