KLİVET KARDİYO 2013

KLİVET KARDİYO 2013

ULUSLARARASI KATILIMLI KEDİ VE KÖPEKLERDE KARDİYOLOJİ SEMPOZYUMU

Hasvet Medikal'inde Sponsorlar arasında bulunduğu, Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği tarafından düzenlenmekte olan Kardiyo 2013 Uluslararası Katılımlı Kedi ve Köpeklerde Kardiyoloji Sempozyumu 3-5 Mayıs 2013 tarihlerinde Şile Gardens Hotel'de gerçekleştirilecektir.

Sempozyum'un amacı; ülkemizde ve dünyada veteriner hekimliğinde karşılaşılan kardiyolojik sorunların incelenmesi ve tartışılması, bilimsel ve teknik gelişmelerin klinisyen veteriner hekimlere aktarılması; araştırmacılar, klinisyen veteriner hekimler, firma temsilcileri arasında yakın iletişimin sağlanmasıdır. Bu çerçevede, sponsor firmalarımız bu konudaki ürünlerini tanıtacakları bölümlerle sempozyumumuzu tam bir mesleki şölen haline getirmeyi hedeflemektedirler.

Hasvet Medikal Cihaz ve Yazılım Firmasının sunum için organizasyona kattığı, Fransa'dan misafir ettiğimiz, Veteriner Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sabine Bedu-Bozon, renkli doppler ile "Köpekte Uygulamalı Kardiyolojik Doppler Muayenesi" düzenleyecektir.

Bu workshop 50 hekim ile sınırlandırılmıştır, katılım için kongre kartlarınızı alırken yetkililere katılım talebinizi belirtmeyi unutmayınız.

Detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için lütfen tıklayınız.