TEKNİK SERVİS EKİBİMİZE VERİLEN VIEWORKS VE FUJIFILM EĞİTİMLERİ

TEKNİK SERVİS EKİBİMİZE VERİLEN VIEWORKS  VE FUJIFILM EĞİTİMLERİ

Hasvet Medikal’de nihai hedef olan ‘’Müşteri Memnuniyeti’’ için en önemli departmanımız Teknik Servis…

Bu güne kadar Fujifilm, Sonosite, Mindray gibi dünyada veteriner hekimlerinin en çok tercih ettiği yüksek kaliteli, güvenilir ve ideal sarf maliyetine sahip markaları meslektaşlarımızla buluşturduk.

Bu markaların kurulum ve satış sonrası tüm aşamalarında meslektaşlarımız için en önemli birimimiz, konusunda deneyimli ve uzman isimlerden oluşan 7 kişilik dev kadrosuyla teknik servisimiz oldu.

Her geçen gün artan cihaz sayımız ve çeşitliliğimiz; sürekli gelişim ihtiyacımızı da artırdı.

Bu doğrultuda ilk günden beri, teknik servisimize büyük yatırımlar yaptık, teknik servis ekibimizin gelişimi için tüm eğitimleri takip ettik.

Hasvet’i ayrıcalıklı firma yapan unsurlardan biri olan teknik servis ekibimiz, aldığı eğitimlere devam ediyor.

Dünya’nın en büyük flat panel dedektör(DR) üreticilerinden biri olan Vieworks tarafından 16-23 Haziran tarihlerinde Güney Kore Seul’deki şirket merkezinde düzenlenen teknik servis eğitim programına, teknik servis müdürümüz Sayın Mehmet TEZCAN katılmış ve sertifikasını almıştır.

Ayrıca Fujifilm’in yeni biyokimya cihazı NX-700i için 11-16 Temmuz tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen eğitime teknik servis ekibimizden başarılı arkadaşımız Can GENÇTÜRK katılmış ve sertifikasını almıştır.

Daha kaliteli teknik servis hizmeti sunmak için çalışan katılımcı arkadaşlarımızı ve eğitimci firmalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.