HANDYCOPE SPERMA SAHA MİKROSKOBU

cihazlar output HANDYCOPESuni Tohumlama, klinisyen hekimlerin en önemli iş kollarından biridir. Tohumlamada kullandıkları payet içerisindeki spermatozoonların motilite ve miktarı, tohumlama yüzdesini etkileyen en önemli faktörlerdendir. Tamamen sahada sperma kontrolü için yapılmış cihazımızın özellikleri aşağıdadır.
Hızlı ve güvenilir bir şekilde spermatozoon sayımı yapan mikroskop ile spermatozoon miktarı az ve aktif olmayan spermatozoonları içeren payetler kullanılmayacaktır. Klinisyen her sperma alımında 1 payetin spermatozoon muayenesini yaparak sadece yeterli miktarda ve hareketlilikte spermatozoon içeren payetleri kullanacaktır.Böylece klinisyen uygun koşullarda eline ulaştırılmamış bozuk payetleri onlarca inekte kullanmayarak güvenilir hizmet verebilecektir.
Dahili sayma haznesi spermatozoa miktarı ve yeterliliğini göstermektedir.
DIN'e(Alman Standartlar Enstitüsü) göre üretilen Handycope lenslerinde 200 kat büyütmede standart mikroskoba göre eşit, yüksek kaliteli görüntü garanti edilmektedir.
Lens tüpünün kolay bir şekilde çevrilmesi ile mükemmel odaklanma yapmaktadır.
Yüksek enerjili LED ışıklar gece ve ışıksız ortamlarda dahi belirgin ve parlak görüntü sağlamaktadır.

Cam lamın sahip olduğu düşük ısı, spermatozoonun hareketliliğini etkileyeceğinden, mikroskopta özel dizayn edilen polikarbonat lam kullanılmaktadır. Mikroskopta cam lamlarda kullanılabilmektedir.

Cihaz İçeriği:

  • Ana Ünite(Mevcut Pil Dahil)
  • 6 adet polikarbonat lam,100 adet lamel
  • 1 adet yedek lityum pil
  • 4 adet pipet
  • Çanta ve kullanım kılavuzu

Broşürü indirmek için tıklayınız.

Hasvet - kampanyalar-spotHasvet - haber-ve-duyurular-spotHasvet - markalarmz-spotHasvet - e-blten-spotHasvet - insan-kaynaklar-spot

Sarvon Web Tasarım