4. VOTDER KONGRESİ

4. VOTDER KONGRESİ

4. VOT-DER kongresi zengin bir kurs programı ile start aldı. Birçok konuda hekimlerin gereksinimlerine uygun, beceri kazandırma kursları seçilmesine özen gösterildi.

VOT-DER 2017 Kongresi, deneyimli meslektaşlarımızın birikimi ile genç nesilin enerji ve hırsının birleştiği bir bilimsel şölene dönüştü. Kongre düzenleme kuruluna değerli meslektaşlarımızı 25-26 Mayıs 2017’de Ankara Büyükhanlı Park Hotel’de buluşturduğu için teşekkür ederiz.

Kongre Düzenleme Kurulu adına konuşan Prof. Dr. Hasan BİLGİLİ :

"Veteriner Ortopedi ve Travmatoloji Derneği Ailesi olarak, artık geleneksel hale getirdiğimiz ve bu yıl 4. Kez düzenleyecek olduğumuz IV. VOT-DER Kongresi’nde buluşacak olmanın heyecanı ve kıvancı içindeyiz.
Bilgi, paylaşıldıkça değerlidir. Günümüzde mesleğimizle ilgili birçok bilgiye teknolojik imkanlarımızın artmasıyla birlikte kolay erişebilsek de, biz veteriner hekimleri mesleğimizi icra ederken sonuca götürecek olan sadece bilgi değildir elbette. Bilgi birikimimiz, mesleki deneyim ile birleşince anlam ve önem kazanır. Bizler, bir yandan deneyimli meslektaşlarımızın her zaman rehberliklerine ihtiyacımız olduğu farkındalığı; diğer yandan da genç meslektaşlarımızın başarılarını paylaşma ve onları teşvik etme, deneyimlerini ileri seviyelere taşıma, şevk ve arzularını arttırma gibi görevlerimizin de olduğu bilinci içinde, bu yıl da VOT-DER çatısı altında Veteriner Ortopedi ve Travmatoloji alanında mesleki bir köprü kurma arzusundayız." dedi.