VETERİNER KLİNİK ve HASVET MEDİKAL KORONAVİRUS EYLEM PLANI

VETERİNER KLİNİK ve HASVET MEDİKAL KORONAVİRUS EYLEM PLANI
MESLEKTAŞLARIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR
 
Sevgili meslektaşlarımız,Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen Covid-19 salgınına ilişkin dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. 
 
Pandemiden korunma eylem planımızı yürürlüğe sokarak sunduğumuz hizmetin devamlılığı için önlemler alıyoruz.
 
Bu doğrultuda klinikteki hastalarınızda kritik öneme sahip ve sarf ihtiyacı bulunan biyokimya, hemogram, kan gazı ve sarf ihtiyacı olan diğer cihazların sarf malzemelerinde yeterli stoğa sahip olduğumuzu ve ihtiyaç halinde meslektaşlarımıza ulaştırılacağının bilinmesini isteriz. Bu ürünlerin kullanımında stoklama yapmanıza gerek yoktur. Ancak stoklarınız tükenmeden en az üç gün önce bölge satış temsilcileriniz ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. 
 
Rutin hizmetlerimizin devamlılığı için; kargo hizmetlerimiz nöbetçi depo çalışanlarımız vasıtası ile devam edecektir.
 
Kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz kliniğinizdeki hastaları, sizleri ve çevreyi korumak adına mümkün olduğu kadar uzak bağlantı ile eğer yeterli gelmez ise özel araç ve özel hijyen tedbirleri ile yerinde devam edecektir.
 
Yazılım destek hizmetlerimiz de uzak bağlantı ile kesintisiz sağlanacaktır. 
 
Geliştirilen projelerimiz yazılım mühendislerimiz tarafından "home office" olarak evde çalışma metoduyla geliştirilmeye devam edilecektir.
 
Covid-19 Pandemi azalış fazının öngörülenden uzun olması halinde ise meslek içi eğitimlerde güncel bilgiye ulaşmak için webinar altyapısı oluşturmaya başlamış olacağız. 
 
Veteriner klinik ve hastaneleriniz için ihtiyaç halinde faydalı olabileceğini düşünerek Covid-19 Eylem Planımızı sektör paydaşlarımız olan tüm firmalarla ve kliniklerimizle paylaşıyoruz. Sağlıklı günler dileklerimizle...
 

 

Veteriner Klinikler İçin Yeni Koronavirus Klinik Eylem Planı için lütfen tıklayız.

 

Hasvet Medikal Yeni Koronavirus Kriz Eylem Planı için lütfen tıklayınız. (Şirketlere örnek plan)